Memoriál Honzy Calty

*** Vítězové Memoriálu Honzy Calty: *** 2019: Amortová - Svoboda *** 2018: Kušnírová - Hyťha *** 2017: Leskotová - Leskota ***
 

Vyberte si, jaký ročník turnaje Vás zajímá

 

 
2019     2018     2017    
 

 

Statistika - bodování

Body se udělují za umístění od prvního do osmého místa systémem 10-8-6-5-4-3-2-1.
Bodování dvojic počítá s páry tak, jak se jednotlivých ročníků účastnily. To znamená, že někteří hráči se v této tabulce mohou objevit vícekrát, s různými spoluhráči.
Bodování hráčů z dvojic vychází z výsledků dvojic, kde se každému hráči z dané dvojice započítávájí body získané za umístění dvojice. V závorce jsou pak uvedeni spoluhráči, se kterými tyto body získal.
Bodování kategorie jednotlivců sčítá výsledky z kategorií ženy a muži a uvádí je v souhrnné tabulce.

 

BODOVÁNÍ DVOJIC

Pořadí

Dvojice

Bodů

1.
Leskotová - Leskota
24
2.
Amortová - Svoboda
22
3.
Kušnírová - Hyťha
16
4.
Simonová - Simon J.
9
5.
Havlíková - Boháč
8
6.
Volková - Volek
7
7.
Pyszková - Pyszko
6
8.
Freiová - Kosík
5
8.
Kolouchová - Kolouch
5
10.
Caltová - Simon R.
4
10.
Zahradníková - Ježek
4
12.
Hartlová - Hejduček
3
13.
Faladová - Pupakis
2
13.
Miller - Miller
2
15.
Hornáčková - Mokrý
1

 

BODOVÁNÍ HRÁČŮ Z DVOJIC

Pořadí

Jméno hráče (spoluhráčů)

Bodů

1.
Leskota Jiří (Leskotová)
24
1.
Leskotová Petra (Leskota)
24
3.
Amortová Ivana (Svoboda)
22
3.
Svoboda Petr (Amortová)
22
5.
Hyťha Petr (Kušnírová)
16
5.
Kušnírová Eliška (Hyťha)
16
7.
Simon Josef (Simonová)
9
7.
Simonová Lenka (Simon J.)
9
9.
Boháč Martin (Havlíková)
8
9.
Havlíková Šárka (Boháč)
8
11.
Volek Stanislav (Volková)
7
11.
Volková Anna (Volek)
7
13.
Pyszko Milan (Pyszková)
6
13.
Pyszková Jana (Pyszko)
6
15.
Freiová Andrea (Kosík)
5
15.
Kolouch Pavel (Kolouchová)
5
15.
Kolouchová Karla (Kolouch)
5
15.
Kosík Vladimír (Freiová)
5
19.
Caltová Jana (Simon R., Simon L.)
4
19.
Ježek Ladislav (Zahradníková)
4
19.
Zahradníková Hana (Ježek)
4
22.
Hartlová Markéta (Hejduček)
3
22.
Hejduček Stanislav (Hartlová)
3
22.
Simon Roman (Caltová)
3
25.
Faladová Jarmila (Pupakis)
2
25.
Miller Iveta (Miller)
2
25.
Miller Rudolf (Miller)
2
25.
Pupakis Nikos (Faladová)
2
29.
Hornáčková Petra (Mokrý)
1
29.
Mokrý František (Hornáčková)
1
29.
Simon Leoš (Caltová)
1

 

BODOVÁNÍ KATEGORIE JEDNOTLIVCŮ

Pořadí

Jméno hráče

Bodů

1.
Amortová Ivana
26
2.
Leskota Jiří
23
3.
Leskotová Petra
21
3.
Simon Josef
21
5.
Boháč Martin
20
6.
Havlíková Šárka
11
6.
Lučaníková Lenka
11
6.
Simon Leoš
11
9.
Hyťha Petr
10
9.
Kolouch Pavel
10
11.
Hartlová Markéta
8
11.
Kušnírová Eliška
8
13.
Faladová Jarmila
6
14.
Volková Anna
5
15.
Caltová Jana
4
15.
Kolouchová Karla
4
15.
Miller Iveta
4
15.
Simon Roman
4
15.
Sodoma Jan
4
15.
Zahradníková Hana
4
21.
Mužila Filip
3
22.
Hartl David
2
22.
Pavličíková Petra
2
22.
Simonová Lenka
2
22.
Sklenář Martin
2
26.
Deák Jaromír
1
26.
Hejduček Stanislav
1
26.
Hornáčková Petra
1
26.
Špaček Drahomír
1
26.
Volek Stanislav
1